گروه کاردیوال

بیش از 16 سال تجربه و ده ها نمونه کار موفق

گروه کاردیوال کار خود را از سال 1383 شروع کرده است و با بهره گیری از کادر فنی متخصص تا کنون توانسته ده ها کسب و کار را متحول کند.

گروه کاردیوال

چشم انداز کاردیوال

چشم انداز کاردیوال این است که صاحبان کسب و کار بتوانند با خیالی آسوده صفر تا صد گسترش کسب و کار و ورود به حوزه دیجیتال را توسط ما انجام دهند و مخاطبین خود را به در سطح وسیع گسترش دهند همچنین عامه مردم با استفاده از اینترنت بتوانن حجم وسیعی از نیاز های خود را مرتفع نمایند و این امر با ساده ترین و چشم نواز ترین راه ممکن انجام گیرد.

اهداف کاردیوال

هدف اصلی کاردیوال گسترش کسب و کار شما در مقیاس کشوری و حتی در مواردی در مقیاس بین المللی می باشد که این امر علاوه بر بهبود وضعیت خدمات آنلاین برای هم میهنان عزیزمان به ایجاد اشتغال کمک می کند.

معرفی کاردیوال

گروه کاردیوال از متخصصین با تجربه با تخصص های طراحی سایت، گرافیست، سئوکار و محتوا نویس تشکیل شده است که پاسخگوی تمامی نیاز های شما مشتریان عزیز در حوزه های طراحی وب سایت، سئو و برندینگ می باشد، گروه کاردیوال تا کنون توانسته که ده ها کسب و کار را متحول نماید گواه این ادعای ما نمونه کار های موفق ماست.

ارزش های ما

ما همیشه و در همه حال با تمامی قوا سعی کرده ایم که بهترین خدمات را ارائه دهیم تا علاوه بر احترام به وقت و هزینه مشتریان خود باعث بهبود حداکثری گسترش کسب و کار آن ها شویم.

سوابق حرفه ای کاردیوال

گروه کاردیوال ده ها نمونه کار موفق در حوزه های طراحی سایت، سئو و برندینگ دارد که شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کار ها برخی از آن ها را مشاهده کنید.

پشتوانه ی ما دانش فنی و تخصصی است که به واسطه آن تا کنون توانسته ایم کسب و کارهای زیادی را متحول کنیم. این کسب و کار ها در حوزه های متفاوت مانند: فروشگاه های آنلاین مختلف، فروشگاه های فروش فایل، مزون ها، آرایشگاه ها، دفاتر وکالت، وب سایت های ترجمه تخصصی، وب سایت های تخصصی پزشکی و بسیاری موارد دیگر می باشند.

ما متعهدانه در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.